Кукурудзяна олія


Склад і корисні властивості 

кукурудзяної олії

Користь кукурудзяної олії для здоров'я

 Кукурудзяна олія є дієтичним продуктом. Вона має позитивний вплив на багато систем людського організму. Регулярне вживання кукурудзяної олії дозволяє налагодити обмінні процеси в організмі. Це масло сприяє поліпшенню діяльності кишечника, печінки і жовчного міхура, воно є досить ефективним жовчогінним засобом.


До складу кукурудзяного масла входять речовини, які дозволяють знизити рівень холестерину в крові. Таким чином, кукурудзяна олія допомагає запобігати розвиток атеросклерозу, а також знижує ризик утворення тромбів.
 

Кукурудзяна олія має загальнозміцнюючу дію. Вітамін К в його складі надає позитивний вплив на роботу всієї серцево-судинної системи.
Завдяки своїм корисним якостям, кукурудзяна олія знайшло широке застосування в народній медицині. Його рекомендована добова доза становить 75 гр. Його корисно щодня вживати в їжу. Особливо кукурудзяна олія корисно вагітним жінкам, годуючим мамам і дітям.

Лінолева кислота, що міститься в кукурудзяній олії, допомагає нашому організму ефективніше боротися з різними захворюваннями. Вона також відповідає за згортання крові. Дієтологи рекомендують регулярно вживати кукурудзяна олія людям, страждаючим такими захворюваннями, як астма, лущення шкіри, мігрень, сінна лихоманка.

Масло кукурудзи – це просто джерело вітаміну Е. Так, їм багаті всі масла, але саме в ньому вміст цього вітаміну в кілька разів більше. Вітамін Е – це один з найбільш ефективних і поширених атіоксідантов, ще його називають вітаміном молодості, зростання і краси. Він необхідний для підтримки еластичності всіх тканин – шкіри, волосся, нігтів, стінок судин. Він виводить з організму вільні радикали, які є однією з причин раннього або надмірного старіння.


У вітаміні Е потребує ендокринна система організму, яка відповідає за роботу гіпофіза, статевих залоз, щитоподібної, надниркових залоз. Гормональний баланс – запорука здоров’я і гарного самопочуття.
Вітамін Е показаний при багатьох судинних проблемах. Він допомагає зберегти еластичність, і запобігти ламкість судин. Також він захищає людину від клітинних мутацій, ракових захворювань.
Кукурудзяна олія багата ненасиченими жирними кислотами. Це дуже цінні і корисні для людини речовини, оскільки саме вони допомагають підтримувати здоров’я імунної системи – основного захисту організму від різних інфекцій та хвороб. Також ненасичені жирні кислоти, фосфатиди і лецитин виводять з організму шкідливий холестерин, тим самим також забезпечуючи здоров’я судин.
Кукурудзяна олія має жовчогінну дію, воно корисно тим, хто страждає від захворювань жовчного міхура.
Ще хімічний склад рослинної олії показує наявність таких рідкісних вітамінів як В1, В2, РР, К3. Високо зміст і провітаміну А, що робить кукурудзяна олія корисним для зору і шкіри.
В народній медицині кукурудзяна олія використовується:
- для підвищення життєвого тонусу і зняття синдрому постійної втоми;
– у боротьбі з м’язовою слабкістю;
– для профілактики і лікування атеросклерозу;
– при лікуванні жовчнокам’яної хвороби;
– для лікування авітамінозу;
– у боротьбі з раннім старінням шкіри;
– у боротьбі з акне, сухою шкірою;
– при шкірних захворюваннях;
– для профілактики вірусних захворювань;
– для підтримки імунної системи;
– при гормональних порушеннях;
– для очищення організму від токсинів.

Протипоказання до вживання 

кукурудзяного масла

Від кукурудзяного масла треба утриматися людям з порушенням згортання крові. Речовини, що містяться в кукурудзяній олії, можуть посилювати згортання, що небезпечно при томбофлебите, тромбозі, атеросклерозі, варикозному розширенні вен (будь-яких хворобах, пов’язаних з підвищеним рівнем протромбіну).
По калорійності кукурудзяна олія одно соняшниковій, тому людям з ожирінням також варто від нього утриматися або використовувати в обмеженому обсязі.
Також зустрічається індивідуальна непереносимість кукурудзяної олії.


 Рецепти народної 

медицини 

та косметології 

з кукурудзяним маслом

 При облисінні, для краси і гарного росту волосся

Щоб волосся було густе, сильні і здорові можна використовувати маску з кукурудзяної олії. Масло наносять не на волосся, а активно втирають у шкіру голови. На голову надягають шапочку або пакет, зверху обмотують рушником. Через годину змивають. Таку маску роблять перед миттям голови протягом півроку.

Для здоров’я жовчного міхура

Щоб підсилити відтік жовчі і налагодити роботу жовчного міхура рекомендується внести в свій щоденний раціон кукурудзяна олія. Найкраще його додавати в кашу або свіжі салати. Також можна випивати по півтори столової ложки кукурудзяної олії натщесерце за півгодини до їди. Курс 2 тижні, перерва 10 днів, після – повторити.

При лущенні шкіри

Щоб шкіра стала гладкою і красивою треба натщесерце випивати чайну ложку кукурудзяного масла, а також змащувати уражені ділянки маслом на ніч.

При безсонні

Якщо ви не можете заснути, то активно розітріть скроні і потилицю кукурудзяною олією.

При болю в суглобах

Якщо болять суглоби, то допоможе кукурудзяна олія. Його треба втерти в хворі ділянки, зверху обмотати вовняною тканиною, лягти під ковдру мінімум на 2 години, а краще на ніч.

При укусах, дерматиті, псоріазі, екземі

При цих проблемах використовуйте суміш кукурудзяного і укропного масла в пропорції 50:50. Змащуйте шкіру тричі на день до зникнення ушкоджень.

Немає коментарів:

Дописати коментар